Warsztaty tematyczne i kursy

Praktyka jogi & Kuchnia w praktyce 10-12 luty 2017

Praktyka jogi & Kuchnia w praktyce 10-12 luty 2017

Chcąc się nasycić się ciepłem – na macie i za stołem, zapraszamy na autorski warsztat kulinarno-jogiczny w progach Dworu Odonów. Planujemy sycić zmysły, otwierać umysły, oraz wspólnymi siłami wlewać w serca radość i spokój 🙂

Jurek Postawka

Świat kuchni pociągał mnie odkąd pamiętam, już jako mały chłopiec potrafiłem godzinami asystować babci i mamie w pracach kuchennych i było to jedno z moich ulubionych zajęć. Pierwszy szlif w profesjonalnej gastronomii zdobyłem podczas 2 miesięcznej praktyki w restauracji w Compiègne we Francji. Później miałem zaszczyt i przyjemność otwierać i prowadzić w Krakowie dwie restauracje, w tym nadal działające Zielone Tarasy . W pewnym momencie los podarował mi możliwość powrotu do rodzinnego Dworu odzyskanego po latach, gdzie z przyjemnością realizuję swoje pasje, którymi chciałbym się z Wami podzielić.
To będą bardzo osobiste warsztaty. Chciałbym wpuścić was do mojego świata
i opowiedzieć o moim postrzeganiu kuchni. Kuchni jako miejsca wyjątkowego i gotowania jako swoistej misji a nawet posługi, którą pełni osoba gotująca dla ludzi, którzy będą ten pokarm spożywać. A pokarm powinien być lekarstwem. Przekażę też wiedzę o tym jak organizuję pracę w swojej kuchni. Wspólnie będziemy przygotowywać posiłki wegańskie unikając produktów zawierających gluten. A co razem ugotujemy zależy już tylko od serca, które w to włożymy.

Natasza Moszkowicz

Kompetentna, rzeczowa i doświadczona nauczycielka jogi, która… lubi dobrze zjeść 🙂 Ćwiczy siebie i innych w przyjmowaniu innej perspektywy i rozwijaniu wrażliwości na świat ludzi i ich spraw. Od dwóch lat organizuje wiosną w Odonowie jogiczny popas, wespół z Jurkiem karmiąc „dusze” praktykujących, uspokajając ich zagonione myśli, stwarzając przestrzeń na doświadczanie „innego” i „nowego”.
Tematem wiodącym warsztatowej praktyki będzie światło i moc, których w okresie zimowych bardzo potrzeba. Podtrzymywać będziemy w organizmie ogień, który oczyszcza – aby widzieć, słyszeć i smakować jaśniej; stymuluje odporność – pomagając zachować zdrowie w zimne dni i który oczywiście pomaga trawić 🙂 Poziom zajęć będzie dostosowany do uczestników – także jeśli nigdy wcześniej nie mieli kontaktu z jogą 🙂

690 zł 
joga@odonow.com
609 100 102

Zgłoszenia potwierdzone zaliczką wysokości 200 zł przyjmujemy.
do 31 stycznia 2017 na nr 45 1030 0019 0109 8518 0543 2673

Krakowski Warsztat Jogi zaprasza do Odonowa także na tegoroczną Majówkę!

Brak Komentarzy

Odpowiedz